Дніпропетровська служба зайнятості ініціювала цікавий профорієнтаційний проект під назвою: “Професія поряд”, який полягає у презентаціях навчальних закладів міста Дніпро школярам сільських шкіл за допомогою Skype. Адже вони не мають такої можливості відвідування навчальних закладів, як учні міста.

Skype-зустрічі націлені на можливість сільським школярам відчути свою присутність у презентованому навчальному закладі, поспілкуватись з учнями та викладачами, і зробити для себе певні висновки щодо професійного вибору та вступу.

У травні 2018 року школярам 10-11 класів Межівського, Криничанського, Широківського та Дніпровського районів Дніпропетровської області себе презентував Вищий навчальний заклад Український державний хіміко-технологічний університет.

Школярі довідалися  про факультети, спеціальності, за якими проходить навчання, специфіку навчання, про міжнародні проекти по стажуванню  в Норвегії, Німеччині, Франції. Багато додаткової інформації почерпнули випускники для себе і щодо вступу та подачі документів до навчального закладу.

Учні були у захваті, адже, не виходячи з класних кімнат, вони отримали інформацію про вищий навчальний заклад та контактні телефони з першоджерел.

Викладачі Державного хіміко-технологічного університету вдячні службі зайнятості за участь у проекті “Професія поряд” і впевнені, що це корисний і дуже потрібний проект як для школярів, так і для навчальних закладів.

То ж Дніпропетровська служба зайнятості готова продовжити плідну співпрацю з Державним хіміко-технологічним університетом і в наступному навчальному році.

 

Анонс/Подія: 
Подія