30 липня 2018 року о 9.30 годині відбудеться профорієнтаційний захід,  організований Дніпропетровським обласним центром зайнятості для 200 дітей віком 9-16 років дитячого центру соціальної реабілітації «Перлина Придніпров'я».

Зараз в «Перлині Придніпров'я» відпочивають переможці конкурсу дитячих талантів «Z_ефір». Як зазначила директор дитячого оздоровчого центру соціальної реабілітації санаторного типу «Перлина Придніпров'я» Ольга Лозова, - «За всі роки існування центру це – найталановитіша зміна. Кожна дитина – яскрава особистість».

То ж служба зайнятості підготувала для відпочиваючих «зірочок» КВЕСТ «ProfiЛіто».

Під час заходу на території Центру «Перлина Придніпров'я» розгорнеться імпровізоване профорієнтаційне містечко з різними локаціями, які створять представники підприємств, навчальних закладів та служби зайнятості.

10 команд, по 20 осіб в кожній, з маршрутним путівником будуть подорожувати по різних локаціях.

На локаціях діти ознайомляться з підприємством, навчальним закладом, їх професіями.

За виконану роботу команда отримує в конверті букву. Завдання команди – зібрати назву сучасної професії та на фінальній локації розповісти про неї.

Служба зайнятості сприяє можливості дітям доторкнутися до різних професій, спробувати себе у різних професіях, проявити та визначити свої здібності в різних професійних напрямках, отримати додаткову інформацію про світ професійної праці.

Будемо раді вітати гостей на профорієнтаційному святі для дітей дитячого центру соціальної реабілітації «Перлина Придніпров'я» за адресою: Новомосковський район, Дніпропетровська область, с. Орловщина, вулиця Острівна, 2–А.

Анонс/Подія: 
Анонс події