17 травня 2018 року в рамках обласного профорієнтаційного проекту «Професія поряд» для випускників КЗО «Покровська ЗОШ І-ІІІ ст. №2» Покровської селищної ради служба зайнятості в он-лайн режимі, за допомогою Skype-зв’язку, служба зайнятості презентувала один із державних вищих навчальних закладів міста Дніпро - Національний технічний університет «Дніпровська політехніка».

Проведення подібного заходу для випускників стало вкрай важливим, оскільки перед ними незабаром постане вирішення одного із найважливіших і доленосних питань у житті – вибору навчального закладу.

Доктор технічних наук, професор, завідуючий кафедри технології машинобудування та матеріалознавства Володимир Проців та доцент, кандидат технічних наук, завідуючий кафедри основ конструювання механізмів та машин Кирил Зіборов презентували діяльність навчального закладу, історію його створення та наголосили: «Наші випускники володіють найсучаснішими комп'ютерними технологіями, вони здатні вирішувати найважчі проблеми розвитку промисловості, економіки та права. В останній час значно зросла кількість студентів нашого університету. То ж запрошуємо і вас до нас на навчання».

Майбутні випускники отримали інформацію стосовно вступної кампанії 2018, дізнались про основи учбового процесу, факультети та спеціальності навчального закладу, можливості, що надає університет своїм студентам (в т.ч. проходження практики за кордоном і сприяння в подальшому працевлаштуванні після закінчення навчання). Дізнались учні і про різноманіття та яскраві барви студентського життя. Також учні мали змогу задати свої питання  і взяти контактні телефони для подальших консультацій.

Цілком можливо, що вже в недалекому майбутньому хтось із сьогоднішніх учасників заходу стане студентом «Дніпровської політехніки» і це буде потужним фундаментом для їх успішного професійного майбутнього.

 

Анонс/Подія: 
Подія