21 січня 2019 року у Дніпропетровському обласному центрі зайнятості відбулося заключне засідання комісії з відбору навчальних закладів для організації професійного навчання зареєстрованих безробітних та їх проживання в період навчання.

Засідання проводилось під головуванням заступника директора Дніпропетровського обласного центру зайнятості Раїси Малоіваненко. У роботі комісії взяли участь представники обласного центру зайнятості та соціальні партнери: директор навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Дніпропетровській області Віктор Василиненко та представник обласного об’єднання профспілок Оксана Іосипова.

Цьогоріч на розгляд комісії були представлені пропозиції 34 навчальних закладів, які запропонували послуги щодо професійного навчання зареєстрованих безробітних за 45 професіями та 55 напрямами підвищення кваліфікації. 

«В рамках підписаного Меморандуму про співпрацю з Державною службою зайнятості свої пропозиції на відбір подали і структурні підрозділи регіональної філії Придніпровської залізниці - Дніпровський та Марганецький центри професійного розвитку персоналу. Навчання на базі цих центрів здійснюється за дуальною формою з використанням виробничих потужностей підприємств-замовників кадрів, що належать до структури ПАТ «Укрзалізниця». Таке навчання має на меті оперативне задоволення потреб підрозділів Придніпровської залізниці у кваліфікованих робітничих кадрах», - зазначає заступник директора ОЦЗ Раїса Малоіваненко.

Під час розгляду пропозицій навчальних закладів для організації професійного навчання зареєстрованих безробітних та їх проживання в період навчання до уваги, в першу чергу, брали наявність матеріально-технічного, кадрового забезпечення, місць для проведення виробничої практики, наявність гуртожитку та ін.

Проведений відбір має на меті якісне надання послуг з організації підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації зареєстрованих безробітних, адже професійне навчання – це запорука успішного працевлаштування.

Анонс/Подія: 
Подія