30 вересня 2018 року у місті Дніпро на території скверу біля Дніпропетровської обласної державної адміністрації відбудеться Всеукраїнський профорієнтаційний захід «Місто професій», метою якого є дати можливість дітям спробувати себе у різних професіях.

При вході кожна дитина отримає паспорт, карту представлених професій. Це дасть їй можливість «влаштуватись на роботу». Сумлінні «працівники», подорожуючи по «Місту професій», отримають заробітну плату, яку потім зможуть витратити в крамниці солодощів та подарунків, розташовану на території «Міста Професій».

Визначити оптимальні шляхи пошуку «своєї» професії діти зможуть на локації Дніпропетровської обласної служби зайнятості.

Тут гості свята будуть працювати на фліпчартах: відгадувати загадки з секретом про різні професії, складати пазли представників різних професій та поєднувати словосполучення в прислів’я про професії.

Бажаючі будуть розмальовувати представників різних професій та їхні знаряддя праці, побувають  в ролі су-шефа: відгадуватимуть на дотик крупу з зав’язаними очима.

Також дітлахи позмагаються у знанні різних сучасних професій та знаряддях праці їх представників, а в цьому їм будуть допомагати смайли професій.

Яскраве лото професій також допоможе дітям поринути у країну професій.

Щоб визначити свої професійно важливі якості, всі бажаючі зможуть попрацювати  з фахівцями служби зайнятості індивідуально.

Наостанок, «Профорієнтаційний кошик» служби зайнятості діти заповнять назвами своїх майбутніх професій.

То ж, запрошуємо всіх бажаючих відвідати профорієнтаційний захід «Місто професій», завітати на локацію Дніпропетровської служби зайнятості та отримати цікаву і корисну інформацію щодо вибору майбутньої професії.

 

Анонс/Подія: 
Анонс події