22 вересня 2018 року за сприянням департаменту соціальної політики Дніпровської міської ради відбувся Фестиваль вакансій для ветеранів АТО, в якому взяли участь представники Дніпропетровського обласного та Дніпровського міського центрів зайнятості, Дніпропетровського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості та майже 40 потужних роботодавців Дніпра та 100 ветеранів АТО.

Перш за все, на Фестивалі вакансій досвідченим військовим пропонували роботу у лавах Нацгвардії, поліції та контрактну службу в Збройних силах України. Представники ПАТ «ІНТЕРПАЙП НТЗ», ТОВ «ТАКТ» пропонували ветеранам АТО освоїти робочі спеціальності: «слюсарів», «зварювальників» чи «токарів». Крім того, на ярмарку вакансій колишніх військових вчили, як розпочати та вести власний бізнес.

На локації Дніпропетровської обласної служби зайнятості ветеранів АТО ознайомили з актуальними вакансіями міста, інформували про послуги служби зайнятості та розповіли, як і де ними можна скористатися, всім бажаючим пропонували пройти професійне тестування.

Представники Дніпропетровського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості презентували учасникам Фестивалю перспективу отримання нової спеціальності за професіями, які є затребуваними та актуальними на ринку праці Дніпропетровського регіону.

«Розуміючи певні складнощі у працевлаштуванні цієї категорії громадян, необ’єктивне і упереджене ставлення потенційних роботодавців до учасників АТО, Дніпропетровська обласна служба зайнятості активно співпрацює з організаціями та підприємствами, які зацікавлені в працевлаштуванні громадян саме такої категорії», - зазначає директор Дніпропетровського обласного центру зайнятості Вікторія Кузнецова.

«Сьогоднішній Фестиваль вакансій – невимушена співбесіда шукачів роботи з потенційними роботодавцями. Сподіваємося, що Фестиваль стане щорічним та буде мати позитивний результат для всіх його учасників», – зауважила заступник директора Дніпровського МЦЗ Людмила Шмідт.

«Такої взаємодії влади та ветеранів ми не зустрічали у жодному місті України. Наш колектив був вражений тим, скільки всього роблять у Дніпрі задля підтримки ветеранів. Захід організовано на високому рівні, і ми думаємо, що такі ярмарки будуть ще», – зазначила керівниця ГО «Міжнародний альянс братської допомоги» Вікторія Воронович.

До відома, Фестиваль вакансій для ветеранів АТО ініційований громадською організацією «Міжнародний альянс братської допомоги». На ярмарок запросили не лише колишніх бійців, а і їхні родини. Для дітей влаштували майстер-класи й розваги, а для дорослих – концерт. 

Анонс/Подія: 
Подія