4 травня 2018 року, о 12.00 годині, у приміщенні Дніпровського міського центру зайнятості відбудеться масовий профорієнтаційний захід «День кар’єри» для школярів 8-11 класів шкіл Новокодацького та Чечелівського районів м. Дніпро за участю представників учбових закладів та роботодавців міста. До заходу, що відбудеться за адресою: м. Дніпро, вул. Авіаційна, 41, планується залучити понад 300 школярів.

В рамках заходу школярі ознайомляться з діяльністю різних навчальних закладів регіону та можливостями здобути тут професійний фах, візьмуть участь у майстер-класах за різноманітними професіями. Представники роботодавців області представлять реальну картину розвитку підприємств та перспективи працевлаштування на них.

Фахівці служби зайнятості ознайомлять школярів з актуальними професіями на ринку праці, описами професій, що найбільше цікавитимуть  учасників заходу, з метою визначення своїх професійних пріоритетів запропонують учням отримати професійну консультацію або пройти експрес-діагностування.

То ж запрошуємо бажаючих школярів, активних роботодавців та навчальні заклади регіону взяти участь у «Дні кар’єри».

 

Анонс/Подія: 
Анонс події