11 липня 2018 року об 13.30 у смт Широке, Широківського району, Дніпропетровської області, по вул. Соборна, 106а відбудеться урочисте відкриття новозбудованого приміщення Широківської районної філії Дніпропетровського обласного центру зайнятості.

Об’єднання Інгулецького та Широківського районних центрів зайнятості та створення Широківської районної філії Дніпропетровського обласного центру зайнятості надасть можливості покращення умов для підвищення ефективності надання соціальних послуг населенню та роботодавцям, зменшення напруженості на ринку праці району, забезпечення єдиного інформаційного середовища. Незначна відстань між районами та доступне транспортне сполучення надасть змогу клієнтам Інгулецького району отримувати соціальні послуги у Широківський філії.

Для забезпечення належного обслуговування та підвищення якості надання соціальних послуг клієнтам служби зайнятості у Широківській філії, робочі місця фахівців розташовані відповідно до Регламенту щодо задоволення потреб клієнтів. Відвідувачі матимуть можливість самостійно працювати із різноманітною інформацією з метою свого подальшого працевлаштування, використовуючи весь банк наявних вакансій, а також інформацію про підприємства, на яких може бути використана їхня праця.

Для роботодавців - можливість підбору працівників на замовлення, здійснення їх професійного навчання та підвищення кваліфікації, у т.ч. безпосередньо на робочому місці, проведення співбесіди з претендентами на роботу.

Оптимізація та підвищення ефективності надання соціальних послуг з працевлаштування у зв’язку з введенням в експлуатацію нового приміщення Широківської філії Дніпропетровського ОЦЗ також дасть можливість об’єднати основні ринкоутворюючі підприємства – ТОВ «Шестерня», ПАТ «Інгок», ПАТ «Югок», які знаходяться на території Широківського району.

Анонс/Подія: 
Анонс події