Профорієнтаційний проект Дніпропетровської обласної служби зайнятості «Професія поряд» продовжує презентувати навчальні заклади регіону для школярів в режимі Skype.

Подібні он-лайн зустрічі дають можливість учням, не виходячи з класних кімнат, отримати інформацію про навчальний заклад з першоджерел, відчути свою присутність у презентованому навчальному закладі, поспілкуватись з учнями та викладачами, зробити для себе певні висновки щодо вибору навчального закладу для подальшого вступу, адже скоро вступна кампанія не за горами.

Учні отримають наочну актуальну інформацію про навчальні заклади, умови навчання, а головне, матимуть можливість зразу ж задати питання, які їх цікавлять, і зробити  для себе висновки.

10 квітня 2019 року школярі міст Покров, Синельникове, Першотравенськ, Кам’янське, Вільногірськ та Широківського районів отримають інформацію про Університет імені Альфреда Нобеля.

Школярі отримають інформацію про дні відкритих дверей університету, контакти приймальної комісії та багато іншої цікавої інформації.

Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь у Skype–зустрічі та ознайомитись з Університетом імені Альфреда Нобеля.

Анонс/Подія: 
Анонс події