Дніпровська філія Дніпропетровського обласного центру зайнятості запрошує внутрішньо переміщених осіб та шукачів роботи на інформаційний захід, який відбудеться 3 травня 2023 року.

Місце проведення: м. Дніпро, Центр підтримки ВПО Волноваського району Донецької області «Пліч-о-пліч», пр. Сергія Нігояна, 77.

Початок о 10.00.

На зустрічі присутні дізнаються про зміни у законодавстві з питань зайнятості, основні послуги та сучасні можливості служби зайнятості, зручні дистанційні форми взаємодії з клієнтами, актуальні вакансії, професійне навчання, зокрема за допомогою ваучера, участь у суспільно корисних роботах на період воєнного стану.

Охочі дізнаються про умови та порядок отримання мікрогрантів в рамках урядового проєкту «єРобота», процедуру подання заявки, правила написання бізнес-плану тощо.

Телефон для довідок: 063-293-80-60.

Приходьте до хабу! Консультуємо та допомагаємо!

 

Актуальні пропозиції роботи у телеграм-каналі: «Робота зараз: Державна служба зайнятості» https://t.me/worknowdcz, «Єдиному порталі» https://jobportal.dcz.gov.ua/ та на нашому офіційному сайті https://dnp.dcz.gov.ua/userSearch/vacancy.

Анонс/Подія: 
Анонс події