Дніпропетровська служба зайнятості продовжує профорієнтаційний проєкт «Професія поряд». У форматі Skype-зв’язку учні отримують наочну актуальну інформацію про навчальні заклади, умови навчання, а головне, матимуть можливість зразу задати питання, які їх цікавлять.

24 жовтня 2019 року школярі міста Синельникове, Широківського, Юр'ївського та Петропавлівського районів отримають інформацію про діяльність Дніпровського національного університету залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна.

Учбовий заклад має два навчальних корпуси, у яких розміщені навчальні аудиторії, їдальня на 600 місць, науково - дослідні лабораторії; 5 студентських гуртожитків; спортивно - оздоровчий табір на річці Самарі; чотирьохзальний спортивний корпус, стадіон, плавальний басейн, поліклініку.

Школярі отримають інформацію про можливості вступу до навчального закладу, про дні відкритих дверей університету, контакти приймальної комісії та ще багато корисної інформації.

Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь у Skype–зустрічі та ознайомитись з навчальним закладом.

До відома: Дніпровський національний університет залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна один із найпотужніших навчальних закладів в Україні. Він займає друге місце у державному рейтингу серед ВНЗ транспорту, будівництва і технологій, має розгалужені міжнародні зв’язки, готує інженерні кадри для залізничного транспорту. Працює з 1930 року і підготував понад 80 тисяч випускників.

Анонс/Подія: 
Анонс події