У рамках Всеукраїнської інформаційної кампанії «Робота для ВПО: ти потрібен!» фахівці служби зайнятості організовують заходи з інформування внутрішньо переміщених осіб про послуги служби зайнятості.

14 вересня 2023 року о 10.00 фахівці П’ятихатського відділу Кам’янської філії Дніпропетровського ОЦЗ запрошують внутрішньо переміщених осіб на інформаційний захід, який відбудеться на території ГО «Даруй добро Україна».

Під час зустрічі учасники дізнаються про актуальні вакансії регіону; послуги служби зайнятості; можливість отримати ваучер на навчання та мікрогрант на створення власного бізнесу.

Місце: м. П`ятихатки, вул. Київська. За додатковою інформацією звертайтесь за телефоном (068) 9097312.

***

З метою забезпечення доступності послуг служби зайнятості 14 вересня 2023 року фахівці Кам’янської філії Дніпропетровського ОЦЗ проведуть виїзний захід у територіальну громаду, де тимчасово проживають переселенці.

До заходу запрошені представники БФ «Об'єднані добром».

Під час заходу учасники дізнаються про перелік необхідних документів для здійснення реєстрації у службі зайнятості, у тому числі за допомогою онлайн-порталу державних послуг «Дія»; затребувані вакансії; можливість отримати мікрогрант та здобути нову професію за допомогою ваучера.

Час: о 14:00. Місце: м. Кам'янське, вул. Авдіївська, 99.

Додаткова інформація за телефоном 068-572-42-32.

Анонс/Подія: 
Анонс події