Шукаєте роботу? Запрошуємо на ярмарок вакансій!

У Криворізькій філії Дніпропетровського ОЦЗ відбудеться презентація вакансій від ТОВ «Омега». До участі запрошують всі охочі.

Під час заходу представник роботодавця презентує актуальні вакансії: кухар, пекар, продавець продовольчих товарів та касир торгівельного залу.

Також присутні дізнаються умови, графік роботи та рівень заробітної плати.

Чекаємо на Вас за адресою: м. Кривий Ріг, вул. Космонавтів, 1, каб 302.

Початок: о 10.00. Додаткова інформація за телефоном: (063) 6846427.

***

У Кам’янській філії Дніпропетровського ОЦЗ відбудеться інформаційний семінар для осіб з інвалідністю за участі представників МСЕК та Державної служби України з питань праці.

Під час заходу учасників проінформують щодо актуальних вакансій для осіб з інвалідністю та активних послуг служби зайнятості. Наприкінці зустрічі охочі матимуть змогу отримати консультацію від запрошених спікерів.

Початок: об 11.00.

 

Об 12.00 відбудеться семінар для роботодавців «Співпраця з роботодавцями щодо працевлаштування осіб з інвалідністю».

Захід приурочений до Міжнародного дня людей з інвалідністю та з метою привернення особливої уваги суспільства до проблем людей з інвалідністю, надання їм всебічної допомоги у пошуку роботи та підвищення конкурентоспроможності населення цієї категорії на ринку праці.

Присутні обговорять основні питання щодо працевлаштування осіб з інвалідністю та напрацюють спільний план роботи.

Обидва заходи відбудуться за адресою: м. Кам’янське, вул. Медична 6, кабінет 310. Додаткова інформація за телефоном 068-572-42-32.

Анонс/Подія: 
Анонс події