Кам’янська філія Дніпропетровського ОЦЗ запрошує шукачів роботи на інформаційний семінар «Ризики нелегальної трудової міграції». Захід відбудеться за участі представника ГО «Промінь Дніпро».

Питання, які розглядатимуться під час зустрічі:

- основні характеристики, явища та причини трудової міграції;

- неврегульована міграція: види та наслідки;

- ризики нелегальної трудової міграції;

- як уникнути небезпечних ситуацій під час роботи за кордоном;

- переваги легальної зайнятості.

Чекаємо на Вас за адресою: м. Кам’янське, вул. Медична, 6, каб. 310 (3й поверх).

Початок о 10.00

Телефон для довідок: (068) 572-42-32.

***

З метою ознайомлення із сучасним комплексом послуг служби зайнятості, фахівці Жовтоводського управління Кам’янської філії Дніпропетровського ОЦЗ у гуртожитку КЗ «Жовтоводський фаховий педагогічний коледж» ДОР проведуть виїзний захід для внутрішньо переміщених осіб.

На зустрічі присутніх поінформують про актуальні вакансії міста та регіону, електронні сервіси, зокрема Єдиний портал вакансій; активні послуги служби зайнятості – ваучер на навчання та отримання мікрогранту в рамках реалізації державної програми «єРобота».

Якщо Ви внутрішньо переміщена особа – не вагайтесь, завітайте до нас! Зустріч відбудеться за адресою: м. Жовті Води, вул. Козацької Слави, б. 6.

Додаткова інформація за телефоном: (099) 617-25-79.

 

Актуальні пропозиції роботи у телеграм-каналі: «Робота зараз: Державна служба зайнятості» https://t.me/worknowdcz, «Єдиному порталі» https://jobportal.dcz.gov.ua/ та на нашому офіційному сайті https://dnp.dcz.gov.ua/userSearch/vacancy.

 

Гаряча лінія» Дніпропетровського обласного центру зайнятості – (067)-744-54-80.

Telegram-канал служби зайнятості https://t.me/Pidtrumka_DCZ_DNP

Анонс/Подія: 
Анонс події