У П’ятихатському відділі Кам’янської філії Дніпропетровського ОЦЗ відбудеться ярмарок вакансій на замовлення Філії «Центр з будівництва та ремонту колії» АТ «Укрзалізниця».

В рамках заходу роботодавець презентуватиме актуальні вакансії: монтер колії; машиніст залізнично-будівельних машин, провідник службово-технічного вагона, кухар, машиніст бульдозера та складач поїздів.

Працедавець гарантує офіційне працевлаштування, стабільну заробітну плату, вахтовий метод роботи.

Місце проведення: м. П’ятихатки, вул. Молодіжна, 1а. Початок о 10.00.

За додатковою інформацією звертайтесь за телефоном (068)9097312.

***

Фахівці П’ятихатського відділу Кам’янської філії Дніпропетровського ОЦЗ запрошують внутрішньо переміщених осіб взяти участь у профінформаційному семінарі. Запрошений спікер – представник Бюро безоплатної правової допомоги.

Під час заходу учасники дізнаються про трудові права в умовах війни; новини у сфері зайнятості; послуги служби зайнятості ВПО.

Місце проведення: м. П’ятихатки, вул. Молодіжна 1а. Початок о 11.00.

Телефон для довідок: (068)9097312.

***

Фахівці Павлоградської філії Дніпропетровського ОЦЗ о 11.00 організовують зустріч безробітних осіб та шукачів роботи з представниками КП «Затишне місто».

Наразі у роботодавця є потреба в укомплектуванні актуальних вакансій: слюсар-електрик з ремонту електроустаткування, маляр, тесляр, робітник з благоустрою та озеленювач.

Учасники матимуть можливість поспілкуватися з роботодавцем, з’ясувати вимоги до претендентів на заявлені посади та пройти співбесіду з метою працевлаштування.

Місце проведення: м. Павлоград, вул. Ганни Світличної, 55.

Більш детальну інформацію можна дізнатися за телефоном (050)6746205.

***

На замовлення Криворізького відділу поліції ГУНП в Дніпропетровській області о 11.00 фахівці Криворізької філії Дніпропетровського ОЦЗ проведуть ярмарок вакансій.

Під час заходу присутнім презентують актуальні вакансії – поліцейський та інспектор.

До участі запрошуються чоловіки та жінки (кадровики, діловоди, секретарі, логісти, диспетчера, зв'язківці) віком від 18 до 55 років.

Учасники заходу дізнаються про графік роботи, отримають відповіді на всі запитання.

Чекаємо на Вас за адресою: м. Кривий Ріг, вул. Космонавтів, 1, каб 302.

Телефон для довідок (063) 6846427.

Анонс/Подія: 
Анонс події