З метою ознайомлення із сучасним комплексом соціальних послуг, які надає служба зайнятості, фахівці П’ятихатського відділу Кам’янської філії Дніпропетровського ОЦЗ проведуть виїзний захід для внутрішньо переміщених осіб.

Запрошуємо всіх бажаючих приєднатися до зустрічі.

Місце проведення: м. П’ятихатки, КЗ «Центр надання соціальних послуг», вул. Олександрійська, 177.

Час? о 10.00.

На спілкуванні ви дізнаєтесь про послуги та сучасні можливості служби зайнятості, актуальні вакансії, професійне навчання, умови та порядок отримання мікрогрантів в рамках урядового проєкту «єРобота» та «Рука допомоги».

За додатковою інформацією звертайтесь за телефоном (068)9097312.

***

Фахівці Кам’янської філії Дніпропетровського обласного центру зайнятості о 14.00 запрошують шукачів роботи на інформаційний семінар із загальних питань зайнятості.

Під час зустрічі ви дізнаєтесь про послуги служби зайнятості, зміни у сфері зайнятості; актуальні вакансії регіону; ризики нелегальної зайнятості та трудової міграції; переваги легальної зайнятості.

Цікаво? Приєднуйтесь!

Місце проведення: платформа ZOOM https://us04web.zoom.us/j/71622631795?pwd=bTk8BelRE7V4PYuTanaLKIaDhnRPZy.1

Ідентифікатор конференції: 716 2263 1795. Код доступу: 1111

Телефон для довідок: (068) 572-42-32.

***

Актуальні пропозиції роботи у телеграм-каналі: «Робота зараз: Державна служба зайнятості» https://t.me/worknowdcz, «Єдиному порталі» https://jobportal.dcz.gov.ua/ та на нашому офіційному сайті https://dnp.dcz.gov.ua/userSearch/vacancy.

Telegram-канал служби зайнятості https://t.me/Pidtrumka_DCZ_DNP

Анонс/Подія: 
Анонс події