6 листопада 2019 року о 12.00 годині на території Дніпровської дитячої залізниці відбудеться грандіозний інтерактивний захід для школярів Дніпра від служби зайнятості.

У форматі КВЕСТу «Профорієнтаційний квиток до світу залізничних професій #ddz_ukrainian_official» учнівська молодь матиме можливість детальніше ознайомитися зі світом залізничних професій.

У ході заходу учні ознайомляться зі специфікою залізничної галузі, отримають досвід роботи у команді, а головне – навчаться співвідносити свої професійні цілі і можливості та більш відповідально будувати шлях до професійної кар’єри.

Протягом години команди школярів будуть подорожувати локаціями заходу у супроводі двох юних залізничників та інструктора, де дізнаються багато цікавого про професії машиніста, чергового по станції, провідника та матимуть можливість продемонструвати свою кмітливість та обізнаність у професіях залізної дороги.

За якісно та швидко виконані завдання кожна команда отримає бали. Команда-переможець – заохочувальні подарунки.

На локації «Фотозона #ddz_ukrainian_official» учасники свята зможуть зробити креативні світлини і розмістити фотографії у соціальній мережі «Інстаграм» з хештегом #ddz_ukrainian_official та зібрати найбільшу кількість «лайків».

Також в учасників команд буде можливість пройти профорієнтаційне експрес-тестування та дізнатися рівень своєї уваги, високий рівень якої є професійно важливою якістю фахівців залізничної галузі.

Команда «Вболівальники» подорожуватимуть іншим маршрутом: «Кмітливий пасажир», «Безпечний рух»,» «Цікавинки залізниці», «Професійне самовизначення», «Фан-зона» в супроводі студентів Дніпровського професійного залізничного ліцею.

Саме від якісної роботи «Вболівальників» на локаціях буде залежати загальний бал команди. А на локації «Фан-зона» учасники команди «Вболівальники» повинні будуть скласти колаж – постер на підтримку своєї команди.

Кульмінація заходу – підведення підсумків та нагородження переможців КВЕСТу, яке відбудеться під Гімн Дніпровської дитячої залізниці. Команда-переможець відправить поїзд з учасниками свята у святковий рейс.

Після подорожі по дитячій залізниці всіх учасників очікує найприємніше – солодкі подарунки!

Анонс/Подія: 
Анонс події