18 грудня 2019 року, в рамках профорієнтаційного проєкту «Професія поряд», Дніпропетровська обласна служба зайнятості ознайомить учнів шкіл міст Вільногірськ, Кам’янське та Покров, Петриківського та Дніпровського районів з Дніпропетровським державним університетом внутрішніх справ в режимі Skype-зв’язку.

Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ - провідний навчальний заклад Придніпров’я, який здійснює підготовку фахівців для правоохоронних, правозахисних, судових органів, системи юстиції, а також юридичних служб, підприємств, установ та організацій, податкової адміністрації, органів місцевого самоврядування, адвокатури та інших органів державної влади.

Школярі отримають інформацію про дні відкритих дверей університету, контакти приймальної комісії та ще багато корисної інформації щодо вступу.

Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь у Skype–зустрічі та ознайомитись з Дніпропетровським державним університетом внутрішніх справ.

До відома: 23 грудня 2019 року школярі регіону ознайомляться з Дніпровським національним університетом залізничного транспорту імені академіка Лазаряна.

Анонс/Подія: 
Анонс події