12.07.2019 | 09:11

10 липня 2019 року, з метою виконання Наказу Державної служби зайнятості (Центрального апарату) №54 від 14.06.2019 року, заступник директора Дніпропетровського обласного центру зайнятості (ОЦЗ) Валерій Дудник провів виїзну робочу зустріч з першим заступником начальника Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області Ігорем Осадчим, де сторони погоджували план спільних заходів на майбутнє.

Також у заході взяли участь заступник начальника управління-начальник відділу з питань додержання законодавства про працю, застрахованих осіб, зайнятість працевлаштування інвалідів та з питань дитячої праці Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області Сергій Бланк; начальник юридичного відділу ОЦЗ Олена Платоненко, начальник відділу з питань застосування праці іноземців та осіб без громадянства ОЦЗ Наталія Качан та заступник начальника відділу організації надання послуг роботодавцям ОЦЗ Ольга Назаренко.

В ході заходу сторони узгоджували план спільних заходів щодо взаємодії Дніпропетровського обласного центру зайнятості, Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області та виконавчих органів рад. Особливу увагу було приділено обговоренню зміни форм інформації, яка підлягає обміну між службами та терміни її подання.

Завершуючи зустріч представники Дніпропетровського обласного центру зайнятості надали на розгляд та узгодження представникам Управління Держпраці екземпляр плану спільних заходів, який буде розглянуто та опрацьовано найближчим часом.

«Служба зайнятості готова і надалі проводити спільні заходи та тісно співпрацювати з Головним управлінням Держпраці у Дніпропетровській області», – зазначив заступник директора Дніпропетровського обласного центру зайнятості Валерій Дудник.