14.08.2019 | 15:41

У Криворізькому міськрайонному центрі зайнятості розпочато цикл зустрічей «Консультант роботодавця - надійний помічник у доборі персоналу» з роботодавцями та соціальними партнерами в рамках реалізації пілотного проєкту державної служби зайнятості «Консультант роботодавця» на Дніпропетровщині.

 Перша зустріч стартувала з представниками Держпраці України у Дніпропетровській області, Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області та новостворених підприємств регіону.

Директор міськрайцентру зайнятості Ігор Вознюк презентував пілотний проєкт служби зайнятості та наголосив, що пріоритетом новації є розширення підходів до надання послуг роботодавцям з урахуванням специфіки підприємницької активності регіону, нові форми роботи служби зайнятості, які сприятимуть вирішенню проблеми «кадрового голоду», комплексного підходу до вирішення  індивідуальних потреб роботодавця.

«Вже працюють нові технології оперативного вирішення кадрових питань. Рекрутери  Криворізького МРЦЗ допомагають роботодавцям у підборі кадрів не тільки з числа зареєстрованих безробітних, а і на вільному ринку праці. Такий вид послуги значно прискорить процес укомплектування вакансій», - зазначив керівник центру зайнятості.

За результатом зустрічі досягнута домовленість з представниками соціальних служб та  новостворених підприємств Кривого Рогу щодо укладання договорів про подальшу співпрацю.