11.09.2019 | 11:33

Що таке мотивація, яку роль вона відіграє під час пошуку роботи? Це питання зовсім не випадкове, адже мотивація спонукає нас до дії.

Визначити, що є мотивуючим чинником не так просто, як може здаватися. Людина не завжди щиро зізнається собі в дійсних мотивах тих або інших дій, які приховані в глибоких шарах. Що таке мотивування? Які  є види мотивації?

На ці та інші питання відповідав тренер, коуч Міжнародного Еріксонівського університету (Ванкувер, Канада) PhD Marilyn Atkinson, Віталій Худяков під час серії тижневих інтерактивів, які стартували 10 вересня у Дніпропетровському обласному центрі зайнятості. Учасники тренінгів – провідні фахівці з профорієнтації базових центрів зайнятості Дніпропетровського регіону.

Учасники озвучили свої очікування від тренінгу, збагатилися новими знаннями, поділилися власним досвідом роботи з людьми, з цікавістю виконали тренінгові завдання.

До прикладу, вправа «Стіл менторів» допомогла прийняти рішення в проблемній ситуації. Ця методика була розроблена засновницею Еріксоновського університету, доктором психології Мерілін Аткінсон.

Тренер запропонував подумки попросити поради стосовно проблемного питання, яке на даний момент найбільше хвилює учасників у трьох осіб, які користуються їх довірою (рідні, близькі, друзі тощо), записати уявні відповіді та оцінити їх за допомогою відомої техніки «Колесо балансу» («колесо коучінгу»). Методика передбачає детальну роботу зі своїми очікуваннями та можливими результатами, дозволяє розглянути та спланувати важливі сфери в діяльності.

«Формат тренінгу мав психологічну направленість та був спрямований на надання допомоги фахівцям служби зайнятості у плануванні подальшої ефективної роботи. Це корисно і цікаво для кожного. Адже будь-яке навчання – це можливість реалізувати власний потенціал для виконання поставлених задач», – наголосила заступник директора Дніпропетровського ОЦЗ Раїса Малоіваненко.

По закінченню інтерактиву усі учасники отримали сертифікати про проходження навчання.