12.09.2019 | 15:55

Саме співпраці Дніпропетровської обласної служби зайнятості з об’єднаними територіальними громадами був присвячений радіоефір UA: Українське радіо Дніпро в програмі «Тема дня», який відбувся 12 вересня 2019 року, де заступник начальника відділу організації сприяння працевлаштуванню Дніпропетровського ОЦЗ Тетяна Лапіна вела діалог з ведучою Вікторією Сидоренко.

Тетяна Василівна повідала, як налагоджувалася робота служби зайнятості з ОТГ, адже майже на території обслуговування кожного центру зайнятості або філій ОЦЗ створені ці громади. Деякі центри зайнятості та філії ОЦЗ регіону обслуговують населення декількох об’єднаних територіальних громад.

Фахівець розповіла, що під час зустрічей вирішувалися важливі для громад питання. Перш за все – це організація тимчасових оплачуваних громадських робіт та інших робіт тимчасового характеру, сприяння розвитку територіальних громад шляхом забезпечення зайнятості їх мешканців та вирішення не менш важливих питань з соціально-економічного життя громад.

Також з головами ОТГ та відповідними відділами укладено угоди про проведення профорієнтаційної роботи. Налагоджена співпраця з опорними школами.

Фахівці служби зайнятості активно співпрацюють із роботодавцями, які ведуть свою діяльність на територіях громад. Виїзні семінари та зустрічі дозволяють налагодити більш тісну взаємодію усіх учасників ринку праці.

«Слід зауважити, що під час виїзних заходів на територіях об’єднаних громад фахівці служби зайнятості інформували про актуальні вакансії, проводили для відвідувачів «майстер-класи» по використанню сучасних онлайн технологій та електронних сервісів служби зайнятості, а також роз`яснювали механізми віддаленого користування послугами служби зайнятості, надавали профорієнтаційні консультації із застосуванням психодіагностичних методик», - зазначила Тетяна Лапіна.

Завершуючи зустріч Тетяна Лапіна повідомила, що окрім проведення консультацій та особистих прийомів громадян фахівці проводили масові та групові заходи: ярмарки вакансій, семінари, завдяки яким забезпечена більш суттєва поінформованість як роботодавців, так і мешканців громад про спектр послуг державної служби зайнятості.