12.09.2019 | 16:35

Випробувати новації державної служби зайнятості «на собі» спробувала директорка Васильківської районної філії Дніпропетровського обласного центру зайнятості Ірина Куценко, яка з липня виконує функції реєстратора.

За час виконання функцій реєстратора, Ірина Володимирівна впевнилася, що ця робота є надзвичайно відповідальною, а сам фахівець має бути компетентним не лише в своєму напрямку роботи, але й має розумітися на тенденціях сучасного ринку праці і бути психологом, який повинен знайти підхід до клієнта, зрозуміти його потреби, а, в деяких випадках, надати психологічну підтримку.

«Перші враження – щирі здивування громадян, що директор особисто здійснює їх реєстрацію та підбирає роботу. Цей факт формує позитивний імідж служби зайнятості загалом. Робота реєстратора багатофункціональна та потребує від фахівця комунікативної компетентності, що є запорукою налагодження конструктивної співпраці з клієнтами. Здійснюючи прийом громадян, я зрозуміла, що успіх працевлаштування безробітного напряму залежить від того, наскільки чітко фахівець зрозумів потреби конкретного клієнта», – аналізує власний досвід роботи у ролі реєстратора Ірина Куценко.

До відома: за два місяці очільниця філії здійснила прийом 118 безробітних осіб, з яких 21 особі надані послуги з первинного профілювання, ще 18 шукачів роботи спрямовані директоркою до кар’єрного радника для складання індивідуального плану працевлаштування. 13 шукачів роботи оперативно працевлаштовані на постійні робочі місця.