14.02.2020 | 08:52

Директор Дніпровської районної філії Дніпропетровського обласного центру зайнятості Вікторія Пузанова взяла участь у оперативній нараді виконкому Слобожанської об’єднаної територіальної громади, яка пройшла під головуванням Івана Камінського.

Вікторія Пузанова подякувала голові громади за продуктивну співпрацю у 2019 році та ознайомила з її результатами: створення нових робочих місць на підприємствах громади; розвиток малого підприємництва в сільській місцевості; організація тимчасової зайнятості мешканців громади; проведення заходів у питанні легалізації зайнятості.

«Виїзні заходи до ОТГ – ефективний формат комунікації з клієнтами, завдяки якому мешканці громади дізнаються про нові послуги служби зайнятості, актуальні вакансії місцевого ринку праці, отримують профорієнтаційні послуги тощо. За потреби фахівці роз’яснюють відвідувачам механізм віддаленого користування електронними сервісами служби зайнятості», – зауважила Вікторія Пузанова.

В свою чергу Іван Камінський розповів про перспективи розвитку громади, плани на поточний рік та позитивно охарактеризував співпрацю зі службою зайнятості.

За результатами наради сторони обговорили план спільних дій у сфері сприяння зайнятості населення громади та створення нових робочих місць в Слобожанській ОТГ.