19.09.2023 | 11:36

Нещодавно ми писали про те, як фахівців П’ятихатського відділу Кам’янської філії Дніпропетровського ОЦЗ допомогли знайти роботу Наталії Чернега – багатодітній мамі з Донеччини. Після відвідин ярмарку вакансій, переселенка пройшла співбесіду та була працевлаштована до ОКП «Фармація».

А вже у вересні пані Наталія вдруге звернулась до фахівців служби зайнятості. Щоб змінити напрямок роботи та стати більш конкурентоспроможною на ринку праці, Наталія вирішила здобути нову професію завдяки ваучеру на навчання.

Кар’єрний радник служби зайнятості надав клієнтці повну інформацію щодо отримання ваучера, запропонував перелік професій та навчальних закладів. Жінка має п’ятьох дітей, тому вирішила зупинитись на професії виховательки.

Наразі переселенку чекає цікаве навчання у Маріупольському державному університеті. А згодом жінка має шанс працювати вихователькою у дитсадочку, який відвідували її діти, адже дошкільний заклад має потребу у кадрах.

Служба зайнятості пропонує ряд сервісів та послуг, спрямованих на сприяння у працевлаштуванні внутрішньо переміщених осіб на новому місці. Це, зокрема підбір роботи, профорієнтаційні послуги, професійне навчання, надання ваучера на навчання та мікрогрантів для створення або розвитку власної справи тощо.