11.01.2020 | 10:09

Дніпропетровський обласний центр зайнятості повідомив, що станом на 1 січня 2020 року у базі даних служби зайнятості налічувалося майже 6,6 тис. вакансій - це на 3,4% більше, ніж на 1 січня 2019 року.

За останньою інформацією, протягом 2019 року кількість актуальних вакансій становила 89,9 тисячі.

Як відзначають фахівці служби зайнятості, у порівнянні з минулим роком загальна кількість вакансій, заявлених роботодавцями, зросла на майже 6 тисяч.

Найбільша частина (понад 72%) вільних робочих місць, що пропонувались роботодавцями області, була зосереджена у містах Дніпро, Кам’янське, Кривий Ріг, Нікополь та Павлоград.

Найбільший попит роботодавців спостерігається на робітників з обслуговування, експлуатації та контролювання за роботою технологічного устаткування, складання устаткування та машин (понад 20%) та кваліфікованих робітників з інструментом (понад 18%).

Також найбільш затребуваними професіями виявились працівники сфери послуг та працівники сільськогосподарського сектора.

За конкретними професіями дуже затребуваними виявились слюсарі, водії, електромонтери, електрогазозварники, токарі, електрослюсарі, а серед найпростіших професій – підсобні робітники, прибиральники, вантажники та двірники.

Серед роботодавців високим попитом продовжують користуватися професіонали та фахівці з досвідом роботи - лікарі, інженери різних галузей, бухгалтери, вихователі, вчителі, майстри, спеціалісти державної служби (місцевого самоврядування), менеджери, фахівці та економісти.