08.11.2023 | 15:38

Сьогодні заступник директора Дніпропетровського ОЦЗ Валерій Дудник провів робочу зустріч з представницями Міжнародної організації «Handicap International Federation» Аллою Борисовою та Аліною Губар.

На ній йшлося про одну з актуальних проблем сьогодення – небезпека травмування від забруднення території України вибухонебезпечними предметами.

Представниці організації акцентували увагу на ефективності проведення інформаційно-просвітницьких заходів для цивільних громадян з питань навчання ризикам пов’язаним з вибухонебезпечними предметами задля зменшення випадків травмування.

«НІ в координації з Міністерством Оборони України, Міністерством Реінтеграції Тимчасово Окупованих Територій України та регіональною владою проводить інформаційно-просвітницьку роботу у громадах Дніпропетровської, Харківської та Полтавської областей. Протягом 12 місяців реалізації проєкту, інформуванням охоплено майже 50 тис. осіб, людей різних професій та населення зазначених областей», – зазначила Алла Борисова.

У свою чергу Валерій Дудник проінформував про діяльність служби зайнятості в частині надання послуг клієнтам.

Провідний інженер з охорони праці, цивільного захисту та мобілізаційної роботи ОЦЗ Ірина Мироненкова розповіла про організацію роботи з цивільного захисту працівників служби зайнятості.

Щодо особливостей організації та проведення групових і масових заходів для шукачів роботи детально ознайомила провідний фахівець з профорієнтації ОЦЗ Леся Бабченко.

За результатами обговорення сторони домовилися про проведення навчальних сесій на теми: «Навчання ризикам, пов’язаним з вибухонебезпечними предметами» та «Збройний конфлікт, як підготуватися та убезпечити себе» для фахівців служби зайнятості та зареєстрованих безробітних.