оп
11.01.2019 | 15:31

З метою знайомства шукачів роботи з найбільш відомими та сучасними джерелами інформації про вільні робочі місця та вміння ними користуватися  10 січня у Синельниківській міськрайонній філії Дніпропетровського обласного центру зайнятості пройшов  профінформаційний семінар з техніки пошуку роботи на тему: «Використання джерел інформації про вакансії». До участі було запрошено безробітних третьої профільної групи, які мають середній або низький рівень мотивації до пошуку роботи, та середній або низький потенціал працевлаштування.

Фахівці служби зайнятості ознайомили присутніх із наявними у службі зайнятості засобами інформування про вакансії. Під час заходу спілкування учасників було спрямоване на підвищення рівня інформованості щодо різноманітних джерел вакансій. Зокрема, опрацювання вакансій в Інтернет-мережі. Присутні вчились знаходити вакансії, ознайомлюватись з ключовими вимогами роботодавця до претендента на вакансію, визначати власні професійні та особисті досягнення, які можуть допомогти у працевлаштуванні на очікувану роботу. Також учасники заходу розглядали різноманітні сайти з пошуку роботи і практично вчились знаходити вакансії на інтернет-порталі «Труд» за адресою www.trud.gov.ua.

Семінар проходив з активним спілкуванням учасників між собою, тож наприкінці заходу всі прийшли до висновку, що потрібно регулярно ознайомлюватися з інформацією про вакансії, розміщеною на стендах у приміщенні Синельниківської міськрайонної філії Дніпропетровського ОЦЗ.

Адміністратор філії Олена Горбатко наголосила на тому, що  кожне відвідування центру необхідно розпочинати з профінформаційного та сектору самостійного пошуку вакансій. «Відвідуйте ярмарки вакансій та інші масові заходи, які організовують та проводять у службі зайнятості. Центри зайнятості також забезпечують відомості про вакансії в інших регіонах України. Всі послуги, які надають у службі зайнятості, сприяють Вашому працевлаштуванню», - підсумувала профконсультант.