10.09.2019 | 11:57

9 вересня 2019 року на території готельно-ресторанного комплексу «Bartolomeo Best River Resort» відбувся 13 Благодійний фестиваль «Мама+Я» для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які виховуються в прийомних сім’ях та дитячих будинках сімейного типу Запорізької та Дніпропетровської областей. Організатори заходу підготували для малечі подарунки, цінні призи, спортивні змагання, анімаційні ігри, майстер-класи та інтерактиви. Цікаво, що цей фестиваль було започатковано саме в Дніпрі.

Дніпропетровська обласна служба зайнятості є надійним соціальним партнером у підготовці та проведенні цього масштабного дитячого свята.

«Сьогодні питання професійної орієнтації набуває особливого значення. Професійне самовизначення сьогодні, як ніколи, потребує високої обізнаності в професіях і дитина має обирати саме ту спеціальність, яка відповідає її особливостям і, одночасно, має бути затребуваною», - зазначила заступник директора Дніпропетровського ОЦЗ Раїса Малоіваненко.

Фестиваль став справжнім майданчиком для саморозвитку та самореалізації кожної дитини.

Цього року для гостей заходу працювала тематична казкова локація обласної служби зайнятості «Аліса в країні профорієнтації» (за мотивами Казки «Алісині пригоди у Дивокраї» Льюїса Керрола).

Фахівці служби зайнятості перевтілилися у справжніх казкових героїв. Юних відвідувачів свята зустрічали Аліса, Червона Королева, Капелюшник. Діти із зацікавленістю занурилися у світ професій: активно грали у «Лото професій», складали професійні пазли, розв’язували загадки та ребуси про професії на майданчику «Загадкова лотерея», відкривали власні творчі здібності – створювали іграшки з повітряних кульок для моделювання, активно спілкувалися зі спеціалістами з профорієнтації на майданчику профдіагностування.

Найменші гості казкової локації «працювали» з професіями - смайликами та розмальовками. Неабиякою популярністю користувалась імпровізована яскрава фотозона, де діти та дорослі могли зробити фото з казковими героями на згадку про участь у цікавій профорієнтаційній локації Фестивалю.

І, звичайно, кожен відвідувач – активний «працівник» локації – отримав подарунок.

Загалом у Фестивалі взяли участь близько 4000 дітлахів із Дніпропетровського та Запорізького регіонів.

За активну участь та допомогу в організації Фестивалю Дніпропетровський обласний центр зайнятості отримав Диплом від засновниці фестивалю Наталії Сивак.