06.12.2018 | 14:35

У Покровському районі продовжує крокувати профорієнтаційний  КВЕСТ «Я - PROFI» з метою інформування учнівської молоді про розмаїття професій і основні правила вибору професії, стан та перспективи ринку праці, його структуру і вимоги.

Так, 22 випускника «НВК ЗОШ І – ІІ ступень – Покровської гімназії», за сприяння Покровської районної філії Дніпропетровського обласного центру зайнятості, продовжили знайомство зі світом робітничих професій.

Третій етап КВЕСТу «PROFIДЕБЮТ» - це зустріч з підприємством. Для випускників гімназії таким підприємством стала навчально-демонстраційна ферма СП «Молочарське» Дніпропетровського обласного об’єднання сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів «Господар» у селі Олександрівка Покровського району.

Віталій Ткач, керівник ферми, розповів, що демонстраційна ферма (СП «Молочарське») –  це сільськогосподарське підприємство з виробництва високоякісного молока, а також єдиний у своєму роді навчальний центр для молочних фермерів в Україні. «Ферма є базою для проведення тренінгів для членів кооперативів з усіх аспектів молочного виробництва. Її мета – навчання фермерів малих та середніх фермерських господарств питанням правильного утримання поголів’я корів молочного напрямку. В першу чергу, ферма побудована для навчальних цілей, але в той же час на ній дотримуються всі технологічні процеси для утримання, годівлі та відтворення стада. На території ферми є навчальний клас де проводяться навчання для фермерів та майбутніх фермерів», - зазначив В.Ткач.

Випускники побачили усі цикли роботи навчально-демонстраційної ферми та почули про можливості працевлаштування на підприємство і найбільш актуальні професії, необхідні навички та вміння робітників, нові тенденції у сільському господарстві і потреби ринку праці.

До відома: СП «Молочарське» було засноване у 2012 році Об’єднанням сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів «Господар», за фінансової підтримки Уряду Канади, Данон Екосистем Фонду, Компанії «Данон» в Україні та Heifer International, у співпраці з Канадською неурядовою організацією  SOCODEVI, МБФ «Добробут громад» (ICF Community Wellbeing) та ДОГО «Сільськогосподарська консультаційна служба», в рамках проекту міжнародної технічної допомоги «Розвиток молочного бізнесу в Україні».