08.10.2019 | 16:30

У 2008 року Міжнародні профспілкові організації 7 жовтня оголосили Всесвітній день за гідну працю. В цей день зазвичай профспілки, громадські організації та інші об’єднання, які підтримують концепцію захисту гідної праці, проводять масові заходи на захист людини, яка заробляє на життя собі та своїй сім’ї щоденною працею.

7 жовтня 2019 року до Всесвітнього дня дій за гідну працю та Дня профспілок України працівники Дніпропетровської обласної служби зайнятості територіально провели флешмоб, інформаційну акцію з метою оцінювання думки про рівень забезпечення соціально-економічних умов, рівня заробітної плати тощо.

Під час заходів фахівці інформували, що гідна праця сприяє підвищенню соціальних стандартів життя та розвитку держави; надали інформацію про сучасний ринок праці регіону; поінформували про переваги легальної зайнятості.

Водночас, у співпраці з соціальними партнерами, проводилися різнопланові заходи щодо підвищення рівня легалізації трудових відносин та обізнаності громадян щодо можливих форм експлуатації праці.

«Гідна праця забезпечує справедливий заробіток, безпеку на робочому місці та соціальний захист працівників та членів їхніх сімей, сприяє особистому зростанню працюючих та їхній соціальній інтеграції, дає людям свободу висловлювати свої погляди, об’єднуватися для того, щоб впливати на рішення, що стосуються їхнього життя, гарантує рівне ставлення та рівні можливості для всіх і кожного», - зазначає директор Дніпропетровського ОЦЗ Вікторія Кузнецова.