03.12.2021 | 17:14

Дніпропетровська область з 18 жовтня – у «червоній» карантинній зоні

 

Таке рішення прийнято 15 жовтня на позачерговому засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Як працює Дніпропетровська обласна служба зайнятості? Ми працює у звичному режимі. Але радимо напередодні зустрічі з кар'єрним радником з'ясувати, як працює центр зайнятості у вашому місті.

Для власників цифрового підпису доступна реєстрація у службі зайнятості як безробітного на порталі Дія.

Адреси, у т.ч. електронної пошти, номери телефонів базових центрів зайнятості Дніпропетровської області Ви можете отримати за посиланням - https://is.gd/ZaQOJX.

 

Нагадуємо!

На період карантину прийом громадян у центрах зайнятості відбувається з певними обмеженнями, а саме:

- відвідувачі мають перебувати у приміщенні центру зайнятості в одягнених засобах індивідуального захисту, зокрема респіраторах або захисних масках, що закривають ніс та рот, у тому числі виготовлених самостійно;

- під час перебування у приміщенні центру зайнятості відвідувачі мають дотримуватися соціальної дистанції не менше 1,5 метра;

- працівники центру зайнятості можуть обмежувати чисельність осіб, які одночасно перебувають у приміщенні центру зайнятості.

Для отримання додаткової інформації Ви можете звернутися за телефоном гарячої лінії Дніпропетровського обласного центру зайнятості: (056) 722 24 07.

Бережіть себе та своє здоров'я!