03.02.2023 | 13:40

Товариство з обмеженою відповідальністю «М.А.С.К.О» на ринку будівельних виробів вже третій рік. Основним видом його діяльності є виробництво дверних панелей.

У планах керівника було розширення своєї діяльності, але не вистачало матеріальної бази. Підприємству був необхідний станок для лазерного розкрою листів, адже весь час компанія замовляла дану послугу у сторонньої організації, витрачаючи на це певні кошти.

Дізнавшись про урядову ініціативу щодо підтримки підприємців за допомогою надання мікрогрантів, керівник ТОВ «М.А.С.К.О» зрозумів, що це шанс для втілення задуманого за підтримки держави.

Він поспішив долучитися до чергової хвилі прийому заяв, пройшов співбесіду із фахівцями Дніпропетровського обласного центру зайнятості, презентував свій бізнес-план та отримав схвальне рішення.

Наразі компанія вже отримала кошти та закупила необхідне обладнання, тим самим удосконаливши свою роботу.

Роботодавець створив два нових робочих місця та залучив до своєї професійної команди працівників – комплектувальників.

Завдяки мікрогранту М.А.С.К.О має змогу масштабувати виробництво, надалі створювати додаткові робочі місця та працювати на економіку країни.

Інформуємо, що з 1 лютого стартувала нова хвиля подачі заяв на урядову програму мікрогрантів єРобота. Подати документи можна через портал ДІЯ: https://cutt.ly/zK4JT3k