22.05.2020 | 15:18

Дніпропетровська обласна служба зайнятості продовжує підтримувати роботодавців із числа суб’єктів малого та середнього підприємництва, які через проведення карантинних заходів зупинили або скоротили діяльність, та працівників, які втратили частину заробітної плати внаслідок вимушеного скорочення передбаченої законодавством тривалості робочого часу.

Для таких працівників чинним законодавством передбачена виплата допомоги по частковому безробіттю на період карантину. Розмір такої фінансової підтримки встановлюється за кожну годину, на яку скорочено тривалість робочого часу із розрахунку двох третин посадового окладу (тарифної) ставки та не може перевищувати мінімальної заробітної плати.

Вже сьогодні 277 роботодавців регіону скористались такою можливістю та 3625 найманих працівників отримають допомогу по частковому безробіттю на період карантину.

Це стало суттєвою фінансовою підтримкою, яка допоможе зберегти трудові колективи.

У найближчий час отримати допомогу по частковому безробіттю на період карантину стане ще легше завдяки змінам, які передбачені у законопроєкті №3329-д.

Зокрема, це стосується збільшення терміну звернення за отриманням допомоги по частковому безробіттю на період карантину до 90 календарних днів з дня зупинення (скорочення діяльності). Змінами передбачена можливість отримати таку допомогу фізичними особами – підприємцями.

Шановні роботодавці Дніпропетровщини! Зберегти бізнес та робочі місця у карантинний період допомагає програма з виплати допомоги з часткового безробіття. Дніпропетровська обласна служба зайнятості закликає Вас звертатись за фінансовою допомогою задля збереження робочих місць та матеріальної підтримки найманих працівників!