07.11.2023 | 14:25

Сьогодні відбулася онлайн-зустріч фахівців обласної служби зайнятості з генеральним менеджером міжнародної компанії Lugera Ukraine Анастасією Шевченко.

Говорили про старт програми «Повернемо таланти в Україну» на Дніпропетровщині, яка розрахована на чотири місяці та допоможе безкоштовно підготувати 120 мешканців області, які постраждали від війни, для отримання якісної та кваліфікованої роботи.

Пані Анастасія презентувала присутнім програму та зауважила, що її цільовою аудиторією є ветерани, внутрішньо переміщені особи, сім’ї загиблих військовослужбовців та біженці, які повертаються в Україну.

Представники цих категорій, відібрані за результатами заповнення спеціальної анкети, візьмуть участь у курсі підготовки, розробленому на основі найсильніших та найефективніших міжнародних практик.

Тренери Lugera Ukraine допоможуть їм правильно оцінити свій психологічний та фаховий стан, власні вподобання, здобутки та професійні можливості, зібрати та описати свій досвід, отримати важливі навички з метою пошуку роботи.

Разом з коучами учасники поринуть у глибини стійкості та емоційної гармонії, попрацюють з принципами психологічної безпеки, дізнаються про методи боротьби зі стресом, покращать рівень стійкості та загальний стан здоров’я й добробуту.

Наприкінці партнери обговорили низку питань, які можуть виникнути у процесі реалізації програми, та домовились про співпрацю щодо залучення окремих категорій безробітних до кампанії «Повернемо таланти в Україну».