23.07.2020 | 14:41

Наразі у світі набирають популярності інтерактивні дистанційні форми навчання. Державна служба зайнятості навіть в умовах карантину продовжує допомагати безробітним оволодівати новими знаннями.

Так, шукачі роботи, які зареєстровані у Дніпровському міському центрі зайнятості, долучилися до дистанційного формату навчання за професією «оператор котельні», яке організував Дніпропетровський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості.

Пропозиція навчання на online-курсах для безробітних є актуальною, оскільки ця професія передбачає щорічне удосконалення здобутих знань, особливо з правил техніки безпеки.

На курсах цільового призначення з «Правил охорони праці під час експлуатації обладнання, що працює під тиском» та «Правил безпеки системи газопостачання» 30 операторів котельні отримали необхідні знання не виходячи з власної домівки.

Дистанційне навчання відбулось на високому рівні і слухачі підтверджують, що online-курси – зручний спосіб підвищити рівень професійної кваліфікації, особливо в умовах карантину.