11.01.2019 | 15:45

На Софіївщині, з настанням нового року, при Виконавчому комітеті Софіївської селищної ради був створений новий орган, а саме – координаційна рада з питань забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків. Це нова справа, але потрібна і цікава, адже стосується вона всіх і кожного, у побуті та на роботі. 

Днями у Софіївській об’єднаній територіальній громаді відбулося засідання координаційної ради з гендерних питань. В заході взяли участь представники служби зайнятості, підприємств, організацій, фізичні особи-підприємці та представники ОТГ.

Фахівець з профорієнтації відділу надання соціальних послуг у Софіївському районі Криворізького міськрайонного центру зайнятості Алла Ванжа розповіла про роботу служби зайнятості з гендерних питань. «У центрі зайнятості постійно проводяться тематичні заходи, такі як: «Семінар з гендерних питань», «Жінка на ринку праці», де розглядають проблеми гендерної нерівності та механізми запобігання таким проявам», - зазначила фахівець.

Також вона розповіла, що в профінформаційному секторі розміщені інформаційні куточки з гендерних питань за тематикою: «Жінка на ринку праці», «Здорова жінка – здорова нація»,  інформація в яких постійно оновлюється.

За результатами зустрічі учасники заходу визначили план заходів і завдань, спрямованих на підвищення рівня обізнаності з гендерних питань для кожної верстви населення у всіх сферах життя громади та звернули увагу на підвищення спроможності всіх зацікавлених сторін керуватися принципами гендерної рівності у своїй професійній діяльності та житті.