10.06.2024 | 15:12

На прохання Другого суспільного телемовника Німеччини ZDF (Zweites Deutsches Fernsehen) були організовані зйомки щодо висвітлення на прикладі Дніпропетровського обласного центру зайнятості спроможності залучення людського капіталу для відбудови та соціальної єдності, інклюзивності. Про інтеграцію ветеранів, внутрішньо переміщених осіб та тих, хто повертається та про роль місцевих громад у відновленні.

Під час проведення інтерв’ю журналісти отримали можливість поспілкуватися з нашими фахівцями та сформувати уявлення про те, як працює служба зайнятості.

Говорили про підтримку внутрішньо переміщених людей та ветеранів війни; про гранти для бізнесу та компенсаційні механізми; про роботу регіональних офісів «Зроблено в Україні»; про перенавчання та здатність жінок опановувати «маскулінні» професії.

Досвідом співпраці зі службою зайнятості у напрямку надання підтримки та додаткової допомоги людям, які постраждали від війни, поділилась Наталія Вітка – засновниця, виконавча директорка БО «Благодійний фонд «Стефанія Дніпро», регіональна координаторка проєкту «WE ACT II: Діємо задля жінок та їхніх можливостей».

Найближчим часом журналісти опрацюють всі свої матеріали та випустять сюжет. Тож з цікавістю чекаємо виходу.