23.07.2020 | 10:30

22 липня 2020 року директор Дніпропетровського обласного центру зайнятості Вікторія Кузнецова провела робочу зустріч з представниками громадської організації «Інститут соціальної політики регіону» Олегом Кулінічем та Наталією Вайтер-Буйновою з метою покращення можливостей для працевлаштування працівників органів публічної влади і бюджетних установ регіону, що можуть надійти на ринок праці у зв’язку з проведенням адмінреформи.

Також участь у заході взяли заступник директора ОЦЗ Раїса Малоіваненко, начальник відділу організації сприяння працевлаштуванню Тетяна Сальнікова та перший заступник директора Дніпропетровського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України Євген Бородін.

В ході зустрічі були обговорені питання стану ринку праці регіону та можливості отримання освітніх послуг мешканцями віддалених від центру територій в умовах карантину.

«Дніпропетровська обласна служба зайнятості завжди націлена на упередження виникнення страхових випадків з причини втрати роботи. Ми всебічно підтримуємо ініціативи соціальних партнерів щодо підвищення конкурентоспроможності робочої сили», – зазначила Вікторія Кузнецова.

За результатами заходу була досягнута домовленість про проведення низки онлайн тренінгів та ярмарок вакансій для вищезазначеної цільової аудиторії та забезпечення їх учасників юридичною, психологічною та HR-консультаційною допомогою.