26.05.2023 | 10:22

Служба зайнятості постійно співпрацює з місцевими органами влади щодо організації та проведення громадських робіт.

Громадські роботи організовуються для забезпечення економічної, соціальної та екологічної користі певній громаді з метою додаткового стимулювання до праці, матеріальної підтримки безробітних та інших категорій осіб.

Оплата громадських робіт здійснюється на умовах пріоритетного співфінансування за рахунок коштів місцевих бюджетів та Фонду загальнообов’язкового державного страхування України на випадок безробіття. Оплата праці не може бути меншою, ніж мінімальний розмір заробітної плати.

Оскільки наразі існує дуже великий попит на роботу, фахівці служби зайнятості залучають шукачів роботи до громадських робіт. Завдяки цьому місто отримує допомогу від своїх мешканців, а люди – роботу.

Так, з метою вирішення питання тимчасової зайнятості безробітних, які проживають на території м. Марганець, у другому кварталі 2023 року між Марганецьким управлінням Нікопольської філії Дніпропетровського ОЦЗ та КП «Інфраструктурного розвитку та благоустрою Марганецької міської територіальної громади» і НКП «Комунальник» Марганецької міської ради були укладені договори на проведення громадських робіт.

На сьогодні до участі у таких роботах вже залучено 25 безробітних громадян. За участю безробітних проведено роботи з благоустрою вулиць та місць відпочинку, автобусних зупинок та придорожніх смуг; прибрано сміття та ліквідовано стихійні сміттєзвалища; здійснено покіс трави та бур’яну.

Результат таких робіт – чисте навколишнє середовище та можливість для безробітних покращити своє матеріальне становище, а головне – у подальшому успішно працевлаштуватися до комунальних підприємств міста на постійній основі.

Якщо ви маєте бажання отримати детальну інформацію або долучитися до громадських робіт, звертайтеся до фахівців служби зайнятості. Контакти ТУТ https://is.gd/ZaQOJX

Гаряча лінія» Дніпропетровського обласного центру зайнятості – (067)-744-54-80.