01.04.2024 | 16:51

На запрошення Ради з питань ВПО при Дніпропетровській ОВА фахівці Дніпровської філії Дніпропетровського ОЦЗ завітали до місця тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб.

Цей візит було заплановано заздалегідь, адже ВПО потребували інформаційно-консультаційної підтримки спеціалістів служби зайнятості.

Нові мешканці Дніпра виявили бажання започаткувати власну справу, але мають недостатньо знань щодо планування та розвитку бізнесу.

Під час зустрічі розповіли, як отримати мікрогрант в рамках урядової програми «єРобота». Про алгоритм дій при подачі заявки. Про помилки, які можуть виникати при оформленні документів. Про можливість опанувати теоретичні основи та практичні аспекти у складанні бізнес-плану.

ВПО отримали багато змістовної та корисної інформації, яка стане надійним важелем у прийнятті свідомого рішення про започаткування власної справи.

Якщо ви шукаєте роботу, бажаєте навчатися, змінити професію або започаткувати чи розширити власний бізнес, звертайтесь до фахівців служби зайнятості.