23.11.2023 | 13:45

З початком повномасштабного вторгнення Дніпропетровщина стала другим домом для Валерія Панасюка – мешканця м. Лисичанськ Луганської області. Чоловік разом з родиною був змушений залишити рідне місто та переїхати до більш безпечного регіону.

Осилившись у Межівській ОТГ Синельниківсього району Валерій Миколайович отримав статус внутрішньо переміщеної особи і одразу розпочав пошук підходящої роботи.

За словами чоловіка, на той момент він був згоден на будь-яку форму зайнятості, яка б приносила стабільний заробіток. У процесі самостійного пошуку переселенець зіштовхнувся з труднощами, тому вирішив звернутися за допомогою до фахівців Межівського сектору Синельниківської філії Дніпропетровського ОЦЗ.

Спільно з кар`єрним радником було складено індивідуальний план працевлаштування та розроблено комплекс заходів, спрямованих на пошук підходящої вакансії за місцем проживання.

Результат не заставив себе довго чекати – чоловіку запропонували посаду робітника з комплексного обслуговування й ремонту будинків у КЗ «Центр культури та дозвілля» Межівської селищної ради».

Наразі пан Валерій успішно виконує свої професійні обов’язки та вдячний службі зайнятості за оперативне працевлаштування.