16.04.2021 | 14:46

Нещодавно заступниця начальниці відділу активної підтримки безробітних Дніпровського міського центру зайнятості Мирослава Ширінова провела відеоконференцію «Особливості зайнятості людей з інвалідністю», до якої долучилася начальниця відділу кадрів ТОВ «Малбі Фукс» Ірина Байкіна.

Також участь у заході взяли 12 безробітних осіб з інвалідністю.

На початку трансляції Мирослава Миронівна ознайомила пошукачів з можливостями сучасних електронних сервісів державної служби зайнятості у питаннях працевлаштування, зокрема отримання соціальних послуг дистанційно – в онлайн форматі.

Окрім цього учасники дізналися про проєкт «Дистанційна освіта для людей з інвалідністю», який впроваджено на базі Університету «КРОК».

«Проєкт надає людям з інвалідністю можливість здобути вищу освіту шляхом організації навчання у режимі онлайн», – зазначила М. Ширінова.

Представниця роботодавця презентувала групу компаній МАЛБІ, розповіла про переваги працевлаштування на підприємство та запропонувала учасникам роботу оператора лінії у виробництві харчової продукції.

«ТОВ «Малбі Фукс» – інноваційна міжнародна компанія, яка є лідером на шоколадному ринку України», – поінформувала І.Байкіна.

Результат – безробітних, які зацікавилися запропонованою вакансією, запросили на «екскурсію» підприємством для ознайомлення з потенційним місцем роботи.