13.01.2020 | 15:15

У січні-грудні 2019 року служба зайнятості Дніпропетровщини працевлаштувала 720 безробітних на нові робочі місця з компенсацією роботодавцю витрат у розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Серед осіб, яких працевлаштували на нові робочі місця за 12 місяців, 224 належать до категорій громадян, які мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню. Зокрема, були працевлаштовані: 95 осіб, яким до настання права на пенсію за віком залишилось 10 і менше років; 106 осіб – батьки, які мають на утриманні дитину (дітей) віком до 6 років; 8 осіб з інвалідністю, які не досягли пенсійного віку та 10 осіб - батьки, які виховують без одного з подружжя дитину віком до 14 років, або дитину з інвалідністю.

Крім того, 496 осіб були працевлаштовані на нові робочі місця в пріоритетних видах економічної діяльності із здійсненням компенсації витрат на сплату ЄСВ 227 суб’єктам малого підприємництва.

Серед них найбільшу кількість безробітних працевлаштували на нові робочі місця: в оптовій та роздрібній торгівлі, ремонті автотранспортних засобів; в переробній промисловості; в транспортній галузі; в сільському господарстві, займаються діяльністю, пов’язаною з інформацією та телекомунікаціями.