02.02.2023 | 09:58

Соціальна підтримка, як і підтримка економічного фронту держави, є вкрай важливою для громадян, які залишилися без роботи. Задля цього фахівці Павлоградської філії Дніпропетровського обласного центру зайнятості сприяють працевлаштуванню мешканців району, в тому числі внутрішньо переміщених осіб.

Днями фахівці Філії ОЦЗ організували виїзну робочу зустріч незайнятого населення Богданівської громади та внутрішньо переміщених осіб Гірської громади з представниками роботодавців міста та району.

Учасників заходу ознайомили з переліком актуальних вакантних посад на підприємствах ПРАТ «ДТЕК Павлоградвугілля», ТОВ «Трипільський пакувальний комбінату»; проінформували про умови праці, графік роботи та розмір заробітної плати на підприємствах.

Представник ПРАТ «ДТЕК Павлоградвугілля» Сергій Звягельський зазначив, що окрім відновлення та стабілізації енергетичного сектору, підприємства ДТЕК докладають максимум зусиль для вирішення питання зайнятості населення.

Звернув увагу на умови праці, розмір та терміни виплати заробітної плати, соціальний пакет, який працедавець надає робітникам. Зазначив, що працевлаштованим надається житло або частково компенсується його оренда, що значною мірою полегшує вирішення побутових питань для пошукачів роботи, особливо з числа ВПО. Також на підприємствах пропонується проходження профнавчання безпосередньо на робочих містах.

Сергій Звягельський запропонував шукачам роботи понад 400 вакансій.

Фахівці служби зайнятості ознайомили з новими каналами зв’язку для пошуку роботи: Єдиний портал вакансій та телеграм-канал «Робота зараз: Державна служба зайнятості» @worknowdcz, відзначили індивідуальний рекрутинговий підхід при вирішенні питань зайнятості.

Цей захід дає можливість не тільки знайти роботу з гідними умовами заробітної плати, повним соціальним пакетом, медичним страхуванням та кар’єрним ростом, а й допомогти відновити та підтримати економічний фронт країни.