11.02.2019 | 16:15

В рамках четвертого етапу КВЕСТу «Я-PROFI» «PROFIПЛАН» відбувся інтелектуально-ігровий захід «Крок до майбутньої професії» з учнями 9 класу школи №2 м. Новомосковськ, який провели фахівці Новомосковського міськрайонного центру зайнятості.

Фахівець з профорієнтації Новомосковського міськрайонного центру зайнятості Ірина Пасічна розповіла школярам про історію професії «сестра медична» і її роль у минулому. «Професійній медсестрі, окрім бажання допомагати людям, потрібні ґрунтовна підготовка та багатий досвід. Однією з основних вимог є навчання від одного до чотирьох років, а то й більше, та практичні заняття», - зауважила вона.

Дітей об’єднали у 5 команд і кожна команда відновлювала частини професіограми даної професії, озвучувала стереотипи відносно професії «сестра медична», розмірковувала про важливість цієї професії для людини та суспільства, уявляла, якою професія сестри медичної буде через 100-200 років.

Далі учням запропонували поміркувати над актуальністю професії сьогодні. Шляхом мозкового штурму діти записали помилки при виборі професії. Після цього команди отримали ряд ситуаційних завдань, які повинні були вирішити та виконали їх на відмінно.

Завдяки заходу діти отримали багато інформації про професію «сестра медична», познайомились з роботою медичного персоналу, оцінили мужність та самовідданість працівників медичної сфери.

В кінці уроку учні висловили думку щодо участі у заході, вибору професії та майбутнього працевлаштування. Професія «сестри медичної» приємно вразила школярів різноплановим характером роботи, відповідальністю та уважністю.