14.06.2017 | 15:25

Учні Верхньодніпровської СЗШ №1 взяли участь у Дні відкритих дверей Верхньодніпровського районного центру зайнятості. Метою заходу було більш близьке знайомство учнів з роботою фахівців центру зайнятості, ознайомлення з профорієнтаційними матеріалами та отримання інформації щодо послуг служби зайнятості для учнівської молоді.

Профконсультант Абраменко Т.М. провела екскурсію центром, надала молоді інформацію щодо різних видів послуг, ознайомила з технікою пошуку роботи.

Особливий інтерес учнів викликали: створення резюме, надання інформації про вакансії та робота із спеціальною інформаційно – пошуковою системою – тач-скрін. Також учні переглянули декілька профорієнтаційних відеороликів та отримали інформацію та роз’яснення щодо результатів профорієнтаційного тестування.

Зустріч майбутніх випускників з фахівцями районного центру зайнятості була змістовною, цікавою і викликала взаємне задоволення. А, як відомо, в навчанні головне – позитивний настрій, бажання дізнаватися про щось нове, правильні установки на майбутнє і практика. Саме це і отримали школярі під час відвідування Верхньодніпровського районного центру зайнятості.