20.01.2021 | 14:20

19 січня 2021 року, у рамках проєкту «Нове покликання», що впроваджується за підтримки Німецького Товариства міжнародного співробітництва (GIZ), відділ рекрутингу Дніпровського міського центру зайнятості провів online ярмарок вакансій для працівників, які підлягають вивільненню та вже звільнених осіб з органів публічної влади, бюджетних установ та в цілому для шукачів роботи міста Дніпро.

Мета заходу – ознайомити шукачів роботи з актуальними вакансіями у державних установах та організувати платформу для зустрічі роботодавців з потенційними працівниками.

Загалом у ярмарку вакансій взяли участь 23 пошукача та 4 представники підприємств, які є багаторічними партнерами Дніпровського МЦЗ, а саме: ДД АТ «Укрпошта», Правобережне управління соціального захисту населення ДМР, Новокодацький районний відділ філії ДУ «Центр пробації», Соборний відділ ГУ ДПС у Дніпропетровській області.

Роботодавці презентували близько 20 актуальних вакансій державної служби: начальник відділу, заступник начальника відділу, юрист, головний ревізор-інспектор, інспектор з наглядової пробації, спеціаліст державної служби та інші.

В свою чергу, шукачі роботи надали інформацію про себе та відправили свої резюме до роботодавців електронною поштою.

Як результат, 8 осіб виявили бажання продовжити діалог з роботодавцем особисто, щоб обговорити специфіку та умови потенційної роботи.