17.04.2018 | 08:59

З метою ознайомлення учнівської молоді зі світом професій, в рамках профорієнтаційного КВЕСТу «Я-PROFI» Вільногірським міським центром зайнятості було проведено професіографічну екскурсії до одного із головних ринкоутворюючих підприємств міста - філії «Вільногірський гірничо-металургійний комбінат» ПАТ «Об’єднана гірничо-хімічна компанія» («ОГХК»).

Учні 10-х класів біологічно-хімічного профілю Центру профільного навчання та дитячої творчості були запрошені до центральної заводської лабораторії (ЦЗЛ) комбінату. Спочатку екскурсанти отримали інструктаж з техніки безпеки, після чого разом із начальником ЦЗЛ Ігорем Мазним відправились до лабораторії.

Школярі ознайомилися з щоденними робітничими процесами, що відбуваються в лабораторії. «Основним завданням працівників лабораторії є контроль якості готової продукції, взяття проб та зразків, виконання різноманітних дослідів», - зазначив начальник лабораторії.

У мінералогічній лабораторії учні дізналися як визначається відсотковий зміст концентратів у пробах. Екскурсанти мали можливість розглянути за допомогою мікроскопа основні види концентратів, що добуваються підприємством.

Під час екскурсії учні з великим інтересом слухали пояснення осіб, безпосередньо зайнятих на виробництві, ставили свої запитання як до керівників цеху, так і до основного персоналу.

По закінченню заходу молодь поділилася отриманими враженнями та висловила подяку за проведену екскурсію.