13.09.2022 | 11:21

За працевлаштування внутрішньо переміщених осіб роботодавці отримують компенсацію. Програма орієнтована на роботодавців, які у період воєнного стану працевлаштовують переселенців на умовах строкового або безстрокового трудового договору (контракту), гіг-контракту, зокрема за сумісництвом, та забезпечують працевлаштування таких осіб з розміром заробітної плати не нижчим за розмір мінімальної винагороди.

Подати заяву для отримання такої компенсації можна особисто під час відвідування центру зайнятості або на електронну пошту центру. Онлайн – через портал державних послуг Дія: https://is.gd/xNWp5W

Компенсація витрат надається у розмірі 6500 гривень за кожну працевлаштовану особу щомісяця, загальна тривалість виплати – 2 місяці.

Компенсацією вже скористалися майже 450 роботодавців за працевлаштування 1372 внутрішньо переміщених осіб.

Загальна сума до відшкодування – майже 13,885 млн грн.

Роботодавці, які подають заявки на компенсацію, займаються переробною промисловістю, сільським, лісовим та рибним господарством, оптовою та роздрібною торгівлею, а також діяльністю у сфері охороною здоров'я та надання соціальної допомоги.

Урядом в рамках цієї програми виділено 200 млн грн.

Робота сьогодні – наш економічний фронт! Це сплачені вчасно податки, це зарплата, це реальна підтримка наших героїв на передовій.